O mně

Profesionální zkušenost

Mám více než pět let zkušeností s montáží a servisem požární signalizace, zabezpečovacích systémů, kamerových systémů, vstupních systémů, datových rozvodů a silnoproudé elektroinstalace. Pracoval jsem na stovkách projektů, od malých oprav až po rozsáhlé komerční instalace. Moje kariéra zahrnuje práci na stavbách, v průmyslových závodech i v soukromých domácnostech.

Osobní příběh

Od malička jsem měl zájem o techniku, elektroniku a počítače, což mě vedlo k tomu se stát elektrikářem a programátorem. Ve volném čase rád testuji a zkoumám nové technologie, které mohu následně využít při své práci.

Hodnoty a filozofie

Kladu důraz na preciznost, bezpečnost a spokojenost zákazníků. Věřím, že kvalitní a bezpečné elektroinstalace jsou základem pro bezproblémový chod domácnosti i firem.

Každý projekt řeším individuálně a s maximální péčí.

 

Vzdělání a certifikace ​

Vystudoval sem Střední odbornou školu informatiky a spojů a pravidelně se účastním odborných školení a seminářů. Mám Nařízení vlády č. 194/2022 Sb. § 7 a oprávněni TIČR.

Kontaktujte mě

Pokud potřebujete spolehlivého a zkušeného elektrikáře pro váš projekt, neváhejte mě kontaktovat. Těším se na spolupráci a pomohu vám s jakýmkoli elektroinstalačním problémem.